KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809298
nr 1180 9298
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, "Från min värld", signerad. Olja på duk, 53x63 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:59:27
800 kr